گزارشهای کوتاه از فعالیتهای دبیرستان پیام

موضوعات : خبر و اطلاعیه

دبیرستان پسرانه غیر دولتی پیام فسا (دوره متوسطه اول) هر ساله گزارش فعالیت های آموزشی ، پرورشی ، ورزشی و فوقبرنامه خود را در قالب فیلم های کوتاه و کلیپ های تصویری منتشر می نماید تا هم به عرضه و ارائه خدمات مختلف خود پرداخته باشد و هم خاطراتی شیرین و ماندگار برای دانش آموزان ، اولیا و همکاران فرهنگی این آموزشگاه ایجاد کرده باشد. شما با ورود به ادامه مطلب می توانید به تماشای گزارش های مصور دبیرستان پیام فسا بپردازید:

ادامه مطلب

پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی

موضوعات : خبر و اطلاعیه

هر ساله تعدادی از دانش آموزان پایه نهم دبیرستان پسرانه غیر دولتی پیام (دوره متوسطه اول) که علاقمند به قبولی در مدارس نمونه دولتی متوسطه هستند در آزمون های نمونه دولتی نهم به دهم شرکت می کنند و از میان آنان کسانی که برای رسیدن به هدف خود تلاش و کوشش می نمایند قبول می شوند.اگر چه قبولی در مدارس نمونه دولتی، مدینه فاضله نیست اما شرایط آن برای دانش آموزان علاقمند انگیزه رقابت در امور تحصیلی ایجاد می کند. در ادامه مطلب، به معرفی این عزیزان می پردازیم.

ادامه مطلب

ثبت نام در دبیرستان غیر دولتی پیام فسا

موضوعات : خبر و اطلاعیه

دبیرستان پسرانه غیر دولتی پیام (دوره متوسطه اول) پذیرای دانش آموزان عزیز در پایه های هفتم ـ هشتم و نهم می باشد. فرآیند ثبت نام در این واحد آموزشی به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. اولیای دانش آموزان می توانند با مراجعه حضوری به دبیرستان پیام با همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام فرزند خود اقدام نمایند. همچنین می توانید برای صرفه جویی در وقت و تسهیل مراحل ثبت نام ، با مراجعه به بخش ثبت نام اینترنتی دبیرستان پیام ، فرم الکترونیک مربوطه را تکمیل و مدارک مورد نیاز را در سایت مدرسه بارگذاری نمایید ، سپس برای امضای مدارک به آموزشگاه مراجعه نمایید. برای آگاهی بیشتر به ادامه مطلب بروید :

ادامه مطلب

معرفی دبیرستان غیر انتفاعی پیام فسا

موضوعات : خبر و اطلاعیه

دبیرستان پسرانه غیر دولتی پیام شهرستان فسا (دوره متوسطه اول) با هدف ارائه خدمات نوین آموزشی و پرورشی ، همگام با طرح تحول بنیادین در وزارت آموزش و پرورش ، افتخار دارد تا پذیرای دانش آموزان عزیز پایه های هفتم ـ هشتم و نهم باشد. این آموزشگاه با افتخار در سال تحصیلی 93 ـ 92 افتتاح و راه اندازی شد همواره با توکل بر خدا و برنامه ریزی دقیق و جامع راه را برای ورود و کسب تعلیم و تربیت دانش آموزان و نوجوانان عزیز شهرستان فسا هموار نموده و به ارائه خدمات آموزشی و پرورشی با اهداف زیر مشغول می باشد. بقیه در ادامه مطلب ...

ادامه مطلب