خوش آمدید

تنظیمات نوار دسترسی سریع ابزار

کاربرانی که زیاد با کامپیوتر کار می کنند ، مدیریت زمان برایشان فوق العاده مهم است . مثلا برخی مواقع ، زدن دکمه اینتر برای اجرای یک فرمان ، سریعتر از کلیک کردن روی دکمه اجرای آن فرمان می باشد . شما نیز برای سهولت استفاده از آیکن های پرکاربرد در Word2007 می توانید آیکن های دلخواه را به نوار دسترسی ابزار اضافه کنید . برای این منظور :افزودن آیکن دلخواه به نوار دسترسی سریع ابزار در word2007

کاربرانی که زیاد با کامپیوتر کار می کنند ، مدیریت زمان برایشان فوق العاده مهم است . مثلا برخی مواقع ، زدن دکمه اینتر برای اجرای یک فرمان ، سریعتر از کلیک کردن روی دکمه اجرای آن فرمان می باشد . شما نیز برای سهولت استفاده از آیکن های پرکاربرد در Word2007می توانید آیکن های دلخواه را به نوار دسترسی ابزار اضافه کنید . برای این منظور :

 

پس از باز کردن پنجره Word از گوشه ی بالا و سمت چپ پنجره ، لیست کشویی customize Quick Access Toolbar  را با کلیک کردن باز کنید (مانند تصویر زیر)

 

 

سپس روی هر کدام از عناوین دلخواه خود در لیست باز شده نظیر  New -  Open - Save و ... کلیک کنید تا همان آیکن به نوار دسترسی سریع ، افزوده شود(مانند تصویر زیر)

 

 

در تصویر زیر ، آیکن های افزوده شده به نوار دسترسی سریع ابزار در Ribbon مشاهده می کنید . از این پس برای پرینت گرفتن ، کافی است روی آیکن پرینت در این نوار ابزار کلیک کنید . 

 

 

 

مزید امتنان است که نظر خود را به فارسی با ذکر نام شهرتان

 

در پایین همین صفحه برایمان بنویسیدبرچسب ها : نوار دسترسی سریع ابزار word تنظیمات واژه پرداز word نوار ابزارها در word tool bar ribbon آموزش کامپیوتر ترفندهای کامپیوتر آموزش آسان کامپیوتر مدرسه غیر انتفاعی پیام شهرستان فسا
ارسال شده در مورخه : شنبه، 15 تير ماه، 1392 توسط modir  پرینت

مرتبط باموضوع :

 مینی مایز کردن Ribbon در word  [ شنبه، 15 تير ماه، 1392 ] 1646 مشاهده
 آموزش ساخت جی میل  [ سه شنبه، 19 شهريور ماه، 1392 ] 1857 مشاهده
 تغییر اندازه عکس در فتوشاپ  [ چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1392 ] 1901 مشاهده
 جابجا کردن نوار دسترسی سریع ابزار در Ribbon  [ شنبه، 15 تير ماه، 1392 ] 1550 مشاهده
 
نام جنابعالی: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

انتخاب ها
اشتراک گذاري مطلب