آموزش از راه دور دبیرستان پیام فساپس از انتشار ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، دبیرستان پسرانه غیر دولتی پیام شهرستان فسا (متوسطه اول) برای جلوگیری از افت آموزشی ، بی درنگ برنامه های آموزش و ارزشیابی از راه دور را آغاز کرد. در این طرح بصورت روزانه مبانی آموزشی مرتبط با برنامه کلاسی دانش آموزان از طریق سایت مدرسه و کانال اطلاع رسانی واتساپ برای خانواده ها ارسال میشود.تکالیفی نیز بصورت روزانه برای دانش آموزان تعیین می گردد که بازخورد آن با ثبت نمره در فرم الکترونیک مخصوص توسط اولیا برای مدیر مدرسه ارسال می شود.

دانش آموزان در این طرح هر روزه در آزمون آنلاین درسی که با اطلاع رسانی قبلی به آنان ابلاغ می گردد شرکت میکنند و نمرات آنان ضمن انتشار در کانال اطلاع رسانی اولیا ، به عنوان نمره مستمر نوبت دوم نیز ذخیره می گردد.

دانش آموزان هر روز با مطلع شدن از برنامه آموزش مجازی تدریس تلویزیونی نسبت به تشکیل کلاس مجازی در منزل خود اقدام نموده و تکالیف درس مربوطه را انجام می هند. سپس با ارسال تصویری از تکالیف خود، مدرسه را در جریان فعالیتهای خود قرار می دهند.

برای اولیا و دانش آموزان دو گروه مستقل در واتساپ ایجاد شده است تا خانواده ها و دانش آموزان بتوانند با دبیران خود برای رفع اشکالات درسی ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *